12345

VacuGYM Steper

 

VacuGYM w podciśnieniu i podczerwieni

 

VacuGYM to bardzo nowoczesne kapsuły wykorzystuje w swoim działaniu najnowsze osiągnięcia techniki do walki z cellulitem i nadwagą. Zastosowane w nich podciśnienie lub podczerwień wielokrotnie zwiększa efekty wysiłku fizycznego i powoduje osiągnięcie znacznie lepszych  efektów w krótszym czasie niż wszystkie treningi aerobowe.
Podciśnienie i podczerwień stosowane przy jednoczesnym wysiłku fizycznym powoduje   znaczne przyśpieszenie krążenia i przepływu limfy, oraz gwarantuje czterokrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej  z okolic brzucha, pośladków i ud.

Podczas zabiegów odchudzających w VacuGYM  dochodzi do bardzo widocznego zmniejszenia obwodu w udach i pośladkach oraz zaniku cellulitu i to pomimo predyspozycji genetycznych.

 

Zalety podciśnienia i podczerwieni w VacuGYM


• prawie całkowita likwidacja cellulitu

• ćwiczenia nie obciążają stawów, kręgosłupa, mięśni
• bardzo szybkie spalanie tkanki tłuszczowej z okolic: brzucha, pośladków i ud
• wyszczuplanie i modelowania sylwetki
• znacznie przyspiesza spalanie zbędnych kalorii

• w czasie terapii nie wymagane jest stosowanie specjalnych diet
• poprawa ukrwienia skóry staje się bardziej elastyczna i jędrna
• zabiegi nie wymagają dobrej kondycji fizycznej
• poprawa krążenia i układu limfatycznego
• szybkiego usuwania substancji szkodliwych i toksyn z organizmu
• likwidacja zespołu zimnych stóp i pękających naczynek
• ogólna poprawy samopoczucia i kondycji fizycznej
• utrzymywanie się efektów przez wiele miesięcy


Czas trwania zbiegu na urządzeniach VacuGYM

Zabieg w kapsule z podciśnieniem trwa 30 min. Najbardziej skuteczna pierwsza terapia powinna obejmować 20 zabiegów i trwać minimum cztery tygodnie. Bardzo ważne żeby przerwa pomiędzy treningami nie była dłuższa niż 2 do 3 dni. Przeprowadzone badania potwierdzają skuteczność urządzeń VacuGYM w walce z nadwagą i cellulitem. Efekty uzyskane po 20 zabiegach utrzymują się nawet do kilku miesięcy.

VacuGYM Steper - InfraRed 

wykorzystuje w swoim działaniu najnowsze, rewolucyjne osiągnięcia techniki – promieniowanie podczerwieni wielokrotnie zwiększające efekty wysiłku fizycznego i pozwalające na osiągnięcie pożądanych efektów w krótszym czasie. InfraRed to nowatorska metoda odchudzania polegająca na błyskawicznym rozgrzewaniu tkanek i mięśni, wzmagając przy tym krążenie i metabolizm, przyśpieszając spalanie tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu, a w ostateczności wywołująca efekt odchudzania.
Stosowanie podczerwieni przy jednoczesnym wysiłku fizycznym powoduje przyśpieszenie krążenia i gwarantuje czterokrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej z „trudnych okolic” (brzuch pośladki, uda) jak również redukcję cellulitu. Utrzymywanie prawidłowej postawy ciała w trakcie ćwiczenia wzmacnia również mięśnie brzucha, grzbietu, dzięki czemu wysmuklamy talię.
Łatwa intuicyjna obsługa urządzenia, nowoczesny wygląd oraz wiele programów automatycznych pozwalających na optymalne dostosowanie programu treningowego to główne zalety tej maszyny.

Zalety podczerwieni: 


likwidacji cellulitu
• szybkiego spalania tkanki tłuszczowej (uda, brzuch, pośladki)
• wyszczuplania i modelowania sylwetki
• pozbycia się zbędnych kalorii
• poprawy ukrwienia (skóra staje się bardziej elastyczna i jędrna)
• polepszenia kondycji fizycznej
• poprawy krążenia i układu limfatycznego
• szybkiego usuwania toksyn i substancji szkodliwych z organizmu
• likwidacji zespołu „zimnych stóp”
• poprawy samopoczucia
• wyzwolenia hormonów szczęścia podczas sesji treningowej

Przeprowadzone badania i zadowolenie klientek potwierdzają skuteczność urządzeń VacuGYM - InfraRed w walce z nadwagą i cellulitem oraz dowodzą, iż efekty jakie uzyskamy po 20 zabiegach utrzymują się jeszcze przez kilkanaście miesięcy.

 

Metoda działania promieniowania Infrared:

 

Każdy niejednokrotnie rozpoczynał walkę ze zbędnymi kilogramami i tzw. „skórką pomarańczową”. Restrykcyjne diety, godziny spędzone na żmudnych, nudnych ćwiczeniach i efekt odchudzania zauważalny przede wszystkim w górnych partiach ciała, podczas gdy dolne, te najbardziej problematyczne pozostawały bez zmian to już przeszłość. Teraz dzięki urządzeniom Body Space - InfraRed możliwe jest osiąganie maksymalnie szybkich efektów przy minimalnym nakładzie pracy i czasu!
Urządzenia Body Space - InfraRed wykorzystujące w swoim działaniu najnowsze, rewolucyjne osiągnięcia techniki – podczerwień wielokrotnie zwiększają efekty wysiłku fizycznego, pozwalając na osiągnięcie pożądanych efektów w krótszym czasie.

Zalety podczerwieni – Infrared:Urządzenia Body Space InfraRed to w 100% bezpieczne i sprawdzone naukowo metody : likwidacji cellulitu

VacuGYM Steper - InfraRed to urządzenia wykorzystujące w swoim działaniu promieniowanie podczerwieni, które od wielu lat jest z powodzeniem stosowane w chirurgii plastycznej, fizykoterapii czy rehabilitacji.
Dlaczego urządzenia VacuGYM Steper - InfraRed pozwalają na osiąganie tak spektakularnych efektów?
Dzieje się tak dzięki zastosowaniu lamp 2 x 750 Watt - działających głównie w zakresie IR-A tkanka podskórna i tkanka tłuszczowa czyli od 4 do 5mm.
Porównując promieniowanie podczerwieni można je podzielić na trzy grupy IR-A , IR-B i IR-C. Promieniowanie IR-A przenika 40-50 krotnie szybciej w głąb skóry w porównaniu do IR-C i około 10 krotnie szybciej w porównaniu do IR-B. 

W urządzeniach VacuGYM Steper InfreRed promieniowanie podczerwieni wykorzystane zostało do walki z nadwagą, bowiem pozwala na błyskawiczne rozgrzanie tkanek i mięśni wzmagając przy tym krążenie i metabolizm Metoda ta znacznie przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej, redukcję celullitu i poprawia wygląd skóry. Zapewnia również występujący w przy temperaturze 35-45 stopni Celsjusza zdrowy efekt pocenia, który przyśpiesza usuwania z organizmu szkodliwych substancji i toksyn.


VacuGYM Steper - InraRed zostało stworzone z myślą nie tylko o problemach kobiet, ale też mężczyzn, którzy dzięki ćwiczeniom na VacuGYM zyskują poprawę kondycji fizycznej, rozbudowanie i trenowanie mięśni oraz poprawę ukrwienia organizmu, a szczególnie dolnych partii ciała, co pozytywnie wpływa nie tylko na wygląd skóry, ale również na kondycję seksualną.
Trening VacuGYM zapewnia nie tylko poprawę wyglądu ciała i skóry, ale też relaks i dawkę energii, które sprzyjają naszemu samopoczuciu.

Korzyści wynikające z zastosowania VacuGYM Steper - InfraRed m.in. podczas:

ĆWICZEŃ FIZYCZNYCH - rewelacyjna metoda pozwalająca błyskawicznie rozgrzać mięśnie, przyśpieszyć krążenie, metabolizm oraz procesy pocenia. Dzięki czemu dochodzi do dwukrotnie szybszego spalania kalorii a ćwiczenia stają się dwa razy bardziej efektywne,

RELAKSACJI– promienie podczerwieni powodują ogólne rozluźnienie mięśni, uczucie spokoju oraz wyciszenia.

Naukowcy z dziedziny helioterapii wykazali następujące zmiany wynikające z oddziaływania promieni podczerwieni zastosowanych w VacuGYM - InfraRed: 

 

DWUKROTNIE SZYBSZE SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ – przyśpieszenie krążenia krwi w skórze i tkance podskórnej powoduje dwukrotne przyśpieszenie procesów przemiany materii. Efektem czego jest szybka utrata zbędnych kilogramów oraz zanik cellulitu.

USUWANIE NADMIARU TOKSYN Z ORGANIZMU - odtruwanie i usuwanie toksyn w czasie intensywnego wypocenia.

PRZYŚPIESZENIE PRZEMIANY MATERII – spalanie kalorii – VacuGYM Steper - InfraRed stanowi idealnie doskonały sposób zgubienia zbędnych kilogramów i przyśpieszenia przemiany materii. Podniesienie temperatury ciała o 1 stopień powoduje przyśpieszenie przemiany materii o 30%.Od teraz zgrabna sylwetka możliwa bez drastycznych diet oraz intensywnych, forsujących ćwiczeń.

POPRAWA KONDYCJI UKŁADU SERCOWO-NACZYNIOWEGO – zwiększenie częstotliwości akcji serca do wartości jakie osiągane są u ludzi intensywnie uprawiających ćwiczenia fizyczne.

DZIAŁANIE PRZECIWBÓLOWE – działa przeciwbólowo, ogólnoustrojowo w leczeniu urazów oraz przewlekłych dolegliwości pochodzenia neurologicznego i reumatoidalnego.

OPÓŹNIANIE PROCESÓW STARZENIA SIĘ SKÓRY- ANTYAIGIN – rewelacyjne efekty w procesie opóźniania starzenia się skóry. Dzięki promieniom podczerwonym, podczas naświetlań dochodzi do pobudzenia produkcji kolagenu w skórze.

ZWIĘKSZENIE ELASTYCZNOŚCI ELEMENTÓW MIĘKKICH STAWÓW – każda sesja na urzadzeniu VacuGYM - InfraRed Rowerek Leżący umożliwia trwale rozciągnięcie wiązadeł, torebek stawowych, ścięgien średnio o około 0,5 – 0,9 %.

Stwarza to ogromne możliwości wykorzystania promieni podczerwieni wszędzie tam gdzie należy rozgrzać tkanki okołostawowe, aby zwiększyć zakres ruchu w stawach. VacuGYM Steper - InfraRed może być wykorzystany zarówno w sporcie, jak iw rehabilitacji ruchowej, co daje pewność, że tkanki są należycie przygotowane do ćwiczeń, a uzyskane efekty są trwałe.

OCZYSZCZANIE SKÓRY - głęboko oczyszcza pory skóry, likwiduje wypryski, trądzik.

PRZYGOTOWANIE DO SESJI OPALANIA – promienie podczerwieni powodują zwiększenie cyrkulacji krwi przez co dochodzi do zwiększonego uwalniania melaniny, co zwiększa efektywność opalania.

Zupełnie nowa metoda zwalczania dolegliwości cellulitu i nadmiernej tkanki tłuszczowej przy pomocy urządzeń VacuGYM - InfraRed jest obecnie najbardziej skuteczna i daje pewność całkowitego sukcesu pod warunkiem poddania się odpowiedniej ilości zabiegów. Zaleca się od 12 do 20 zabiegów w jednej serii (jeden zabieg to tylko 30 minut).