12345

VibraGYM Classic

 

VibraGYM Classic - spala kalorie 4 x szybciej niż na sali gimnastycznej

 

Platforma wibracyjna VibraGYM Clasic to przełomowe urządzenie do treningu mięśni. Wytwarza wibracje, które przenoszą się na określone partie ciała, znakomicie wpływając na organizm, pomagają w szybkim modelowaniu sylwetki, skutecznie redukują wagę oraz zwalczają cellulit.

W trakcie ćwiczeń drgania przenoszą się na wszystkie mięśnie, zmuszając je do bardzo intensywnej pracy, spalając przy tym tkankę tłuszczową. Wibracje wzmacniają  ścięgna i stawy, usprawniają krążenie krwi i poprawiają przemianę materii.

Dużym atutem jest  łatwa obsługa: wystarczy że staniesz na platformie i wybierzesz program  według własnych oczekiwań. W zależności od tego, nad którymi partiami ciała chcesz pracować, ustawiasz się na platformie w odpowiedniej pozycji. Każda sesja trwa do 10 minut.

 

 

                                     

 

 

Dlaczego warto ćwiczyć na platformie:


Generowane przez platformę wibracje pracują dla nas i za nas sprawiając, że trening jest łatwy, krótki i bezbolesny, a jednocześnie niezwykle efektywny.

Platforma wibracyjna VibraGYM Clasic to idealne rozwiązanie dla osób, którym brak czasu i tryb życia uniemożliwia czynne i częste uprawianie sportu. 10 minut ćwiczeń na platformie wibracyjnej w zaciszu domowym odpowiada 1 godzinie ćwiczeń na siłowni.

Trening na platformie VibraGYM Clasic wpływa korzystnie na cały organizm, ćwicząc 3 razy w tygodniu po 10 minut możesz poprawić swój stan zdrowia, kondycję, wygląd, oraz samopoczucie.

 

Odchudzanie i walka z cellulitem:


Cellulit, skórka pomarańczowa, lipo dystrofia  - to wszystko nazwy choroby cywilizacyjnej objawiającej się nierównomiernym rozmieszczeniem zapasów tkanki tłuszczowej, produktów przemiany materii i wody, skutkującego zwiotczeniem, pofałdowaniem i efektem „gąbczenia” skóry. Cellulit dotyka 80% kobiet po 25-tym roku życia.

Czy można zlikwidować cellulit? Raz na zawsze nie, bo nie ma skutecznego leku na tę dolegliwość, ale można go redukować i zwalczać. Wymaga to pracy i wysiłku. Metodą walki z cellulitem jest regularne wykonywanie ćwiczeń aerobowych na platformie wibracyjnej VibraGYM Clasic.

Wibracje przenoszone na partie ciała dotknięte cellulitem powodują redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu. Sylwetka staje się szczuplejsza, a ciało jędrniejsze, szczególnie na udach i pośladkach.

PROGRAMY:


Istnieje 5 specjalnie opracowanych programów treningu. Zapoznaj się z następującą listą, by wybrać program, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.


 

VibraGYM wygrywa walkę ze zbędnymi kilogramami i ujędrnia ciało.

Dzięki maszynom VibraGYM setki kobiet z miast Police, Szczecin i okolic, może poszczycić się znakomitymi efektami.

StudioGYM w Policach koło Szczecina jest największym salonem w regionie wyposażonym w urządzenia typu:

VacuGYM na podciśnienie i podczerwień (IR infra-red), VibraGYM platformy wibracyjne i RooleGYM masażery.

Nie zwlekaj i zacznij już dziś.