12345

Life Fitness

LIFE FITNESS TO OBECNIE NAJLEPSZY SPRZĘT ŚWIATA

 MultiSolar Fitness Club to jedyna Siłownia w Policach i Szczecinie wyposażona całościowo w sprzęt cardio

Life Fitness z dotykowymi LCD - najlepszego producenta maszyn klubowych na świecie

 

 

MultiSolar Fitness Club jest pierwszą i jak dotąd jedyną siłownią z okolic miasta Szczecin i Police wyposażoną w całości w cardio LifeFitness 95e z dotykowymi LCD, które do niedawna były dostępne tylko w hotelu Sheraton w Warszawie, więcej na  www.fitness.com.pl

Każda z maszyn to najwyższy model z własnym dotykowym monitorem LCD i z wieloma programami treningowymi. 

Do dyspozycji klientów są tu najlepsze obecnie produkowane na świecie: bieżnie, eliptyki, orbitreki, rower pionowe (spining), rowery poziome i step. 

Od niedawna część cardio została powiększona: 4 bieżnie i 4 crossy.

 

 

 

Dokładny opis i zdjęcia można znaleść poniżej

 

BIEŻNIA LIFE FITNESS 95 Te

Bieżnia została zbudowana z myślą o wygodzie i łatwości obsługi. Ta klasyczna maszyna jest używana w tysiącach klubów fitness na Całym Świecie dzięki swej niezawodności i przyjemnym designie. Zaawansowane możliwości treningowe pozwalają na treningi sterowane tętnem użytkownika, bieżnia pozwala ćwiczyć osobom do 180 kg wagi, rozpędza się maksymalnie do 23 km/h oraz wznosi się na 15% aby użytkownik mógł biec pod górę. Wygodne i ergonomiczne poręcze zapewnią efektywny trening. Wyposażony w ergonomiczne uchwyty ze zintegrowanymi czujnikami pulsu, duży pojemnik na napoje, pojemnik na akcesoria, podstawkę do czytania oraz dotykowy LCD.

 

ELIPTYK LIFE FITNESS 95 Xe

Cross, Orbitrek został zaprojektowany przy użyciu najnowszych technologii a następnie wykonany z wytrzymałych na zużycie materiałów.
Jego uniwersalna konstrukcja pozwala na trening użytkownikom o dowolnym wzroście i wadze. Wygodne i ergonomiczne poręcze zapewnią efektywny trening. Trening na 25 poziomach trudności. Wyposażony w ergonomiczne uchwyty ze zintegrowanymi czujnikami pulsu, duży pojemnik na napoje, pojemnik na akcesoria, podstawkę do czytania oraz dotykowy LCD

 

SPINING LIFE FITNESS 95 Ce

Rower pionowy, inaczej kolarski został zaprojektowany przy użyciu najnowszych technologii a następnie wykonany z wytrzymałych na zużycie materiałów. Jego uniwersalna konstrukcja pozwala na trening użytkownikom o dowolnym wzroście i wadze. Wygodne regulowane siedzisko i ergonomiczne poręcze zapewnią wygodny i efektywny trening w pozycji klasycznej i kolarskiej. Wygodne i ergonomiczne poręcze zapewnią efektywny trening. Trening na 25 poziomach trudności. Wyposażony w ergonomiczne uchwyty ze zintegrowanymi czujnikami pulsu, pojemnik na napoje, pojemnik na akcesoria, podstawkę do czytania oraz dotykowy LCD.

 

ROWER LIFE FITNESS 95 Re

Rower poziomy został zaprojektowany przy użyciu najnowszych technologii a następnie wykonany z wytrzymałych na zużycie materiałów. Jego uniwersalna konstrukcja pozwala na trening użytkownikom o dowolnym wzroście i wadze. Wygodne regulowane siedzisko i ergonomiczne poręcze zapewnią wygodny i efektywny trening w pozycji siedzące i półleżącej. Wygodne i ergonomiczne poręcze zapewnią efektywny trening. Trening na 25 poziomach trudności. Wyposażony w ergonomiczne uchwyty ze zintegrowanymi czujnikami pulsu, pojemnik na napoje, pojemnik na akcesoria, podstawkę do czytania oraz dotykowy LCD.

 

STEP LIFE FITNESS 95 Se

Płynność Kroków Dzięki IsoTrack™

System wspinania pedałów oparty na symetrycznych ścieżkach, napęd na pasku zapewnia przyjemność treningu i płynność ruchów.
System Monitoringu Akcji Serca Lifepulse™
Cyfrowe sensory tętna umieszczone w ergonomicznych uchwytach zapewniają dokładny pomiar akcji serca, dodatkowy czujnik telemetrii Polar® pozwala precyzyjnie mierzyć tętno bez konieczności trzymania uchwytów. (Telemetria wymaga dokupienia opcjonalnej opaski POLAR.)
Wachlarz 26 ciu Motywujących Treningów
a w tym 5 treningów strefowych Zone Training+™ treningi automatycznie dopasowują poziom trudności aby utrzymywać użytkownika w zadanym przedziale tętna. Treningi na zdefiniowany cel oraz treningi Interwałowe utrzymują motywację u użytkowników.
Opcja Dodatkowego Zasilania
Umożliwia obniżenie startowego poziomu trudności, który ułatwia wdrożenie się użytkownikom początkującym i o niskim poziomie kondycji.
Ergonomiczne Doświadczenie
Ergonomicznie ukierunkowany mechanizm ślizgu odpowiada za naturalny ruch kroków, oraz każda z nóg jest prowadzona osobno dla zbalansowania sił nacisku. Poręcze i uchwyty stanowią wsparcie oraz pomagają zapewnić poprawną postawę ćwiczącego.
Dotykowy LCD
zapewnia użytkownikom fantastyczne połączenie treningu i rozrywki. Dodatkowo posiadacze iPodów i iPhone'ów mogą cieszyć się z oglądania swoich zasobów Video i muzyki na dotykowym LCD.