123456

Nowe solarium

PIERWSZE W POLICACH SOLARIUM MEGASUN 7900 ALPHA

Jako jedyni w naszym mieście oferujemy aż 10 solariów najlepszych światowych marek Ergoline i MegaSun.

Od niedawna wzbogacilismy naszą ofertę o nowe piękne MegaSun 7900 Alpha.

 


 

 

MegaSun 7900 alpha to największe solarium produkowane przez KBL, niezwykle szeroka, ergonomicznie profilowana leżanka, a nad nią perfekcyjnie wyrzeźbiona kopuła zamykająca to arcydzieło sztuki solaryjnej. Podobnie jak w 5800 tu także mamy do czynienia z zmieniającą się iluminacją, ale wymiar w jakim dokonują się te zmiany musi szokować.

Tęcza świateł miesza się z chromowanymi elementami oraz szklanymi ekranami, całe urządzenie mieni się tysiącem barw. Oczarowani bryłą tego solarium nie możemy jednak przejść obojętnie obok tego wszystkiego co kryje wnętrze tego megaSuna.

Przyglądając się detalom można po prostu stracić głowę. Otwarte urządzenie wita nas niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem, którym jest podwójny panel sterujący. W górnej pokrywie znajdują się liczne przyciski pozwalające nam na wybranie tuż przed opalaniem, czy chcemy aby w solarium włączona została aroma, aquaCool, megaVoice, czy airCon.

Możemy wybrać rodzaj muzyki lub za pomocą przenośnej pamięci posłuchać własnej muzyki. Opalanie stało się genialnie proste i równie komfortowe! Po zamknięciu górnej pokrywy widzimy świetnie rozwiązany panel sterujący, z mega wyraźnym i dużym wyświetlaczem, przepięknie wrysowanym w bryłę solarium. Tuż za głową znajduje się nowy system głośników, z którego płynie muzyka w niesamowitej jakości, a w uszach słychać szmer głośników basowych.

To solarium to spełnienie najskrytszych marzeń wszystkich miłośników opalania, tego jeszcze nie było. Za doskonałą i zdrową opaleniznę w tym urządzeniu odpowiadają 54 lampy, z czego 4 wykonano w oparciu o system p2. Można tylko przyklasnąć i cieszyć się z tego, że właśnie megaSun wyznaczył ten nowy kierunek. Tego nie można było zrobić lepiej!!!

megaSun 7900 alpha można doposażyć we wszystkie dostępne na rynku nowości i dodatki.

To co zrobili technicy z KBL musi wzbudzić podziw, zresztą nie jest tajemnicą, że echa nowości megaSun były szeroko komentowane zarówno wśród gości zwiedzających, jak i przez konkurencyjne firmy.

Tak daleko idących zmian nie zanotowała żadna z konkurencyjnych marek, co więcej KBL postawił poprzeczkę tak wysoko, że trudno będzie nawet zbliżyć się do tych rozwiązań.

Wszystkie nowe solaria megaSun doskonale wpisują się w poszczególne segmenty rynku. Skończył się też wyraźnie czas w którym kolor solarium należało dokładnie wpisywać w przygotowane pod tą usługę wnętrza. Teraz tęcza barw może trwać wiecznie, możemy też wybrać jedne z kolorów i zatrzymać go w swoim salonie, tylko po to aby za kilka tygodni zaproponować klientom nową kolorystykę, która zapewne przez wielu będzie tożsama z zamontowaniem nowego solarium.

 

Wyposażenie nowego solarium megaSun 7900 alpha :


 

evoSystem2

Oblicze potęgi. Reflektory nowej generacji dla jeszcze lepszego wykorzystania mocy promieniowania. Specjalnie obrobione, uszlachetnione powierzchnie zewnętrzne dla uzyskania znacznie większej sprawność. evoSystem2 - siła dla wywołania intensywnego, mocnego wrażenia i uzyskania równomiernej opalenizny twarzy. Nowa opalenizna twarzy z megaSun: evoSystem2.

 

ACS

Inteligentna technika steruje w zależności od temperatury pomieszczenia stopniem intensywności odprowadzania powietrza, a tym samym poziomem szumów. Na początku opalania ACS dba o stopniowe podwyższenie poziomu chłodzenia, a po zakończeniu opalania wygasza stopniowo lampy opalające i funkcje wietrzenia. Czysty relaks od początku do końca.

 

megaVoice

Dzięki nowej funkcji megaVoice można się ułożyć i rozluźnić już podczas powitania. Przyjemny głos informuje klienta w przystępny sposób i bez zbędnej straty czasu o funkcjach obsługi solarium: eliminacja pomyłek i gwarancja dobrego samopoczucia - aż do momentu pożegnania.

 

pureAir

Funkcja ta oferuje odświeżenie w dosłownym tego słowa znaczeniu: zjonizowane, tj. oczyszczone powietrze, redukuje uciążliwe i nieprzyjemne zapachy powstające podczas opalania oraz oddziałuje ożywczo biopozytywnie na cały organizm.

 

x-traTan

Nowoczesne, wysokociśnieniowe lampy dają wyjątkową intensywność opalania. Zawsze wysokiej jakości opalanie w obszarze ramion i barków – wyjątkowo równomierne, wyjątkowo intensywne.

 

musicVibration

Pozwala Państwu na odczuwanie wibracji muzyki. Wytwarza on dźwięk, kiedy duże powierzchnie wprowadzone są w drgania jako membrany. Jest to brzmienie homogeniczne, które rozdzielone w tunelu do opalania daje pełne wrażenie słuchania dźwięku: Feel the music!

 

mp3-sound-box

“Listen and relax” to motto mp3-sound-box. Odtwarzacz mp3-sound-box odtwarza muzykę dobraną indywidualnie przez właściciela studia.

 

Automatic

Dodatek w postaci automatic... steruje w zależności od mocy chłodzenia na ciało głośnością muzyki i zdejmuje z klienta konieczność sterowania poziomem głośności to jest megaWygodne!

 

USB Audio

To jest możliwe tylko w megaSun: podłączenie USB na zewnątrz solarium do łatwego i szybkiego podłączenia USB z muzyką klienta. Nowa seria megaSun jest wyposażona w to udogodnienie seryjnie. Cóż za megaIdea!

  

fs - Four season

Zmiana barw w jednym solarium

 

Electronic Power

Dzięki nowej technologii z elektronicznymi dławikami zaoszczędźcie ok. 33% zużycia energii na każdej lampie. Electronic Power oszczędza nie tylko koszty ale zmniejsza także tworzenie ciepła (!!!) i pozwala zmniejszyć wagę solarium. Nowa seria megaSun 7900 i 6800 jest prawie o 100 kg lżejsza od porównywalnych urządzeń z tradycyjnym wyposażeniem To jest megaOszczędne!

 

Lampy pigmentacyjne p2

Lampy pigmentujące, mocne a zarazem delikatne - to właśnie jest p2. A co z tego ma klient? Zalet jest wiele: - perfekcyjne efekty opalania, wynikające z szybkiego tworzenia melaniny - biopozytywne efekty ważne dla naszego funkcjonowania, wywoływane poprzez tworzenie witaminy D3 - pewne uczucie delikatnego dla skóry opalania megaDelikatnie i megaPewnie! 

aroma

Gdy klienta wybierze funkcję aroma rozpylą się przyjemne nastrajające koncentraty zapachowe. Do wyboru są zapachy SUNRISE i DAYDREAM. Automatycznie z funkcją aroma otrzymacie Państwo cabinBreeze. Dzięki temu stworzycie klientowi dosłownie zapachową kabinę.

 

aquaCool

To mgiełka wodna tworzona przy pomocy dwóch specjalnych dysz, na których nie powstają absolutnie żadne krople. Delikatna mgiełka wodna wytwarzana jest w górnej części urządzenia: odświeża i jednocześnie rewitalizuje.

 

airCon

Wysokiej jakości system klimatyzacji we wszystkich solariach megaSun gwarantuje przyjemne chłodzenie podczas opalania.