12345

Olimp - odżywki

 

ODŻYWKI OLIMP JUŻ W SPRZEDAŻY W CENACH PRODUCENTA !!!

 

MultiSolar Fitness Club - ul. Roweckiego 2 w Policach.


 

OLIMP - Tworzymy z pasjąWyniki badań naukowych w zakresie medycyny sportowej jednoznacznie wskazują na konieczność żywienia suplementacyjnego w podnoszeniu różnych cech sprawności sportowej i prawidłowej regeneracji powysiłkowej. Zmuszanie organizmu do wykonywania intensywnych wysiłków bez stosowania ochrony żywieniowej z uwzględnieniem właściwej suplementacji należy uznać za poważny błąd, którego konsekwencje mogą zaważyć nie tylko na wynikach sportowych ale także stanie zdrowia. Za równie niebezpieczne należy uznać korzystanie z suplementów niewiadomego pochodzenia, które często produkowane z niskiej jakości bazy surowcowej oraz w nagannych warunkach produkcyjnych są poważnym zagrożeniem dla zdrowia osób uprawiających sport. Preparaty takie często nie posiadają odpowiednich atestów, badań oraz dopuszczeń do sprzedaży.

Możliwość wykorzystania odpowiednich, sprawdzonych suplementów diety należy rozważać nie tylko w kontekście sportu wyczynowego, ale także ogólnie pojętego zdrowego i aktywnego stylu życia. Obecnie miliony ludzi w Polsce, Europie i na Świecie biega, jeździ na rowerach, pływa, wspina się po górach, wszystko po to by jak najdłużej zachować zdrowie, sprawność i kondycję. Dlatego tak ważną sprawą jest jaki Wybieracie suplement oraz kto i w jakich warunkach go produkuje.

Niestety jeśli chodzi o produkt finalny, w suplementach sprzedawanych na rynku istnieją drastyczne różnice i wbrew temu co głoszą niektórzy "specjaliści": kreatyna nie równa się kreatynie! Nawet jeśli jej surowiec pochodzi z tego samego źródła i posiada to samo logo patentowe. Magazynowanie, monitoring, wielostopniowe badania, ciąg poprawnych procesów produkcyjnych przebiegających w odpowiednich warunkach na zasadach GMP lub brak tych składowych decyduje o tym czy nasz suplement jest pełnowartościowy i bezpieczny czy jest garstką białego zawilgoconego proszku z dużą zawartością kreatyniny i skażeń mikrobiologicznych zagrażających zdrowiu. Przykłady można mnożyć.

Ludzie ćwiczący rekreacyjne podobnie jak w sporcie wyczynowym wyznaczają sobie własne ambitne cele, pragną wyróżniać się w tłumie, wzbudzać podziw własną sprawnością, kondycją i atrakcyjnością. Dzięki odpowiednim programom wspomagania, opartych na najnowszych sprawdzonych i bezpiecznych suplementach diety wiele osób jest w stanie dokonać prawdziwego przełomu w zakresie poprawy własnych osiągnięć i zbliżyć się do wymarzonego ideału.

Mając na uwadze ciągły wzrost zainteresowania metodami wspomagania żywieniowego w treningu sportowym, kondycyjnym i zdrowotnym pragniemy przedstawić państwu naocznie namiastkę tego czym się zajmujemy ,jakimi ideami się kierujemy i co jest naszą pasją.

W trosce o Waszą kondycję , formę i zdrowie:
1. W sposób ciągły od ponad 20 lat rozwijamy własną bazę naukową z nowoczesnym zapleczem produkcyjno-laboratoryjnym.
2. Na stałe współpracujemy z największymi autorytetami oraz jednostkami naukowo-badawczymi zarówno w kraju, Europie jak i na świecie.
3. Produkcję naszych suplementów opieramy o najwyższej jakości sprawdzone i przebadane surowce pozyskiwane z całego świata.
4. Prawie 100% produkcji wykonujemy we własnej firmie mając wpływ i pewność co ostatecznie Państwu zaoferujemy.

W końcu jako jedna z nielicznych firm na świecie produkujemy suplementy diety i odżywki dla sportowców w warunkach farmaceutycznego standardu GMP posiadając wdrożone i certyfikowane w praktyce systemy zarządzania jakością ISO 9001:2008 oraz ISO 22000:2005 (w tym zasady HACCP).