12345

Tablice z ćwiczeniami

 

TABLICE Z SYSTEMAMI TRENINGOWYMI 

 

Siłownię MultiSolar Fitness Club wyposażono w zestaw sześciu ekskluzywnych tablic, przedstawiających najskuteczniejsze ćwiczenia na najczęściej ćwiczone grupy mięśniowe: klatka piersiowa, grzbiet, nogi, ramiona, barki i brzuch.

Każda z tablic to idealny materiał dydaktyczny, zawierający profesjonalny instruktaż (krok po kroku) prawidłowego wykonania danego ćwiczenia, ilustrowany zdjęciami gwiazd Olimp Team, prezentującymi poprawny tor wykonania danego ćwiczenia. Dzięki właściwemu wyizolowaniu mięśni będziesz miał pewność, że Twój trening nie pójdzie na marne a mięśnie będą spompowane do granic możliwości.

 

 

BARKI

 

 

Potężne barki to jedna z najbardziej widocznych grup mięśniowych i stanowi wizytówkę nie jednego kulturysty. Tablica przedstawia ćwiczenia, które poruszą wszystkie aktony mięśni naramiennych. Sześć szczegółowo opisanych i zilustrowanych ćwiczeń m.in. unoszenie sztangielek bokiem, wyciskanie sztangielek siedząc, czy wznosy barków ze sztangielkami (szrugsy). Zadbaj o wszechstronny rozwój tej grupy mięśniowej z programem treningowym Olimp.

 

 

KLATKA PIERSIOWA

 


Mięśnie klatki piersiowej to najczęściej ćwiczona grupa mięśniowa na każdej siłowni. Potężna klatka piersiowa świadczy w przekonaniu wielu osób o wielkiej sile i jest atrybutem każdego z Nas. Program treningowy Olimp pokazuje, jakimi ćwiczeniami „atakować”(stymulować) klatkę piersiową i na co zwracać uwagę aby była pełniejsza i lepiej zdefiniowana.  Tablica przedstawia m.in. rozpiętki ze sztangielkami, wyciskanie sztangielek, krzyżowanie linek wyciągu w staniu.

 

 

GRZBIET

 


Tablica prezentująca zbiór ćwiczeń zwiększających grubość jak i szerokość mięśni grzbietu. Znajdziesz tutaj opis takich ćwiczeń jak np.: podciąganie sztangielki w opadzie tułowia, wiosłowanie nachwytem w opadzie tułowia, podciąganie na drążku. Program treningowy Olimp dzięki szczegółowemu opisowi ćwiczeń pozwoli uniknąć Ci częstych kontuzji i błędów, jakie są popełniane podczas treningu tej partii mięśniowej. Nauczysz się efektywnie stymulować wzrost mięśni grzbietu.

 

 

NOGI

 


Program treningowy Olimp przedstawiający ćwiczenia na partię nóg, którą to musimy solidnie stymulować by pobudzić mięśnie do wzrostu. Trening przedstawia przede wszystkim ćwiczenia wielostawowe. Dzięki profesjonalnemu opisowi zawodników Olimp Teamu pozwoli wykonywać ćwiczenia bezpiecznie i unikać kontuzji. Najlepsze ćwiczenia na tą partię m.in. przysiady ze sztangą na brakach, wypychanie ciężaru na suwnicy, martwy ciąg na prostych nogach. 

 

 

BRZUCH

 


Zbiór ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha. Dokładny opis i droga wykonania takich ćwiczeń jak: unoszenie nóg w podporze, skłony w leżeniu na ławce skośnej, skłony tułowia z linką wyciągu klęcząc. Kompletny plan treningowy mięśni brzucha pozwoli wzmocnić Twoje mięśnie, a w połączeniu z odpowiednim treningiem siłowym i odżywianiem da Ci wspaniałą rzeźbę brzucha, o której większość może tylko marzyć.

 


RAMIONA

 

 

Program treningowy Olimp, dzięki któremu wzmocnisz mięśnie dwugłowe ramion (bicepsy) i mięśnie trójgłowe ramion (tricepsy). Tablica składa się z sześciu wybranych ćwiczeń dokładnie opisanych i świetnie zilustrowanych m.in. uginanie ramion ze sztangę, wyciskanie „francuskie” sztangi, czy prostowanie ramion na wyciągu stojąc. Plan treningowy Olimp pokaże najszybszą drogę do uzyskania umięśnionych ramion wizytówki prawdziwego kulturysty.

 

Zapraszamy na Siłownię MultiSolar Fitness Club ul. Roweckiego 2 w Policach.