12345

O firmie

MultiSolar jest znaną i największą firmą w Policach oferującą najwyższej klasy usługi związane ze zdrowym stylem życia.

Od kilku lat firma dynamicznie rozszerza swoją działalność o usługi związane ze sportem, fitnessem, dochudzaniem, zdrowym stylem życia i modą.

W ten sposób powstały profesjonalne kompleksy: MultiSolar Fitness Club, MultiSolar Lady Fitness, StudioGYM oraz odzieżowy Sklep Moodo & Top Secret.

 

 

              

 

  Regulamin Klubu i Siłowni

  Karta Klienta

  Atlas Ćwiczeń - treningi na wszyskie grupy mięśniowe

  Zasady bezpiecznego opalania w solarium

  Fototypy skóry

  Diety i porady dietetyka

 

Akceptowane są tu również wszystkie dostępne w Polsce karty systemowe: Benefit systems, Fit Proft, Fit Flex, Ok System, których posiadacze korzystać mogą z wielu oferowanych tu usług  bez opłat.

 

                       

 

MultiSolar Fitness Club przy ul. Roweckiego 2, mieszczący się na rogu ulicy Wyszyńskiego i Roweckiego (po byłej siłowni Pyton, przy końcowym autobusów Police - Szczecin) oferuje od niedawna nowe Centrum Fitness. Powstała tu nowa dwupiętrowa siłownia z największą i najlepszą w Policach profesjonalną salą cardio. Bieżnie, crosy, rowery i stepery firmy Life Fitness 95e wyposażone w dotykowe LCD, oraz sala z nowym sprzętem siłowym wraz z kilkoma sztangami olimpijskimi (do 430 kg). Do dyspozycji klientów jest także Solanka i Sauna fińska Tylko tutaj każdy klient przy zakupie karnetu na Siłownię Open otrzymuje karnet Open na Saunę - Gratis !

Jest to także pierwszy Fitness Klub w Policach, z którego można korzystać  przez siedem dni w tygodniu w godzinach:

pon-pt 10:00 do 22:00, sobota 10:00 do 20:00, niedziela 10:00 do 18:00. Sauna czynna jest od poniedziałku do piatku w godzinach 16:00 do 21:00

MultiSolar Fitness Club - galeria zdjęć (wystarczy kliknąć na zdjęcie).

 

 

MultiSolar Lady Fitness przy ul. Bankowej 16e, mieszczący się nad bankiem BGŻ, został niedawno znacznie rozbudowany. Mieści się tu nowa Siłownia tylko dla kobiet wyposażona w profesjonalny sprzet włoskiej firmy TechoGym, oraz StudioGYM - Studio Smukłej Sylwetki, również tylko dla kobiet, wyposażone w Vacu, Vibry i Rollermasażery a także cztery solaria Ergoline. Są tu pierwsze i jedyne w Policach bieżnie, orbitreki, crosy, rower poziomy i pionowy TechnoGym 700 LCD iPod oraz proferjonalny atlas TechnoGym Unica zapewniajacy pełen zestaw ćwiczeń.

Jest to także Fitness Klub w Policach, z którego można korzystać przez siedem dni w tygodniu w godzinach:

pon-pt 09:00 do 21:00, sobota 09:00 do 20:00, niedziela 09:00 do 18:00. MultiSolar Lady Fitness - galeria zdjęć (wystarczy kliknąć na zdjęcie).

 

 

Zapraszamy Państwa do zrobienia czegoś dobrego naprawdę dla siebie i skorzystania z oferty profesjonalnych klubów:

MultiSolar Fitness Club lub damskiego MultiSolar Lady Fitness.