12345

Fitness - taniej o 20%

 

ZAJĘCIA AEROBIK, FITNESS I TANIEC W FITNESSO Z KARNETEMI

MULTISOLAR FITNESS CLUB I MULTISOLAR LADY FITNESS - taniej 20%


      

 

Nowa oferta zajęć grupowych fitness, aerobik, step & shape, pilates, taniec towarzyski i gimnastyka dla dzieci.

U naszego partnera branżowego w klubie Fitnesso z karnetemi

MultiSolar Fitness Club i MultiSolar Lady Fitness - taniej 20%

 

 

Klub Fitnesso powstał w kwietniu 2009 roku. Mieścił się przy ulicy Piłsudskiego 29 i był pierwszym klubem w Policach oferującym tak różnorodną gamę zajęć fitness i aerobik dla pań. Od 2010 roku klub mieści się przy ul. Piłsudskiego 35. Powierzchnia klubu to aż 250 m2. Na zajęcia nie trzeba się zapisywać, każda z pań może wybrać korzystną dla siebie godzinę.

W połowie 2011 roku firmy MultiSolar Fitness Club i Multisolar Lady Fitness podjęły partnerską współpracę z Fitnesso wzbogacając ofertę o zajęcia grupowe dla kobiet typu:

 

GIMNASTYKA ODCHUDZAJĄCA – Nieskomplikowane  zajęcia fitness dla każdego, rozpoczynamy łatwym 15 minutowym układem choreograficznym i następnie płynnie przechodzimy do ćwiczeń kształtujących wszystkie partie mięśni stale pozostając w ruchu (żadnych przerw od pierwszej do 40 minuty). Kończymy ćwiczeniami na mięśnie brzucha i rozciąganiem.

 

BRZUCH POŚLADKI UDA,  ABT – Zajęcia fitness kształtujące, nastawione na ćwiczenie dolnych partii ciała i mięśni brzucha. Zaczynają się 10 minutową bardzo prostą rozgrzewką, potem 40 min ćwiczeń kształtujących i wzmacniających, na koniec 5-7 minut rozciągania.


STEP & SHAPE –  Zajęcia fitness kształtująco-wzmacniające z użyciem stepu. 15 minut prostej rozgrzewki na stepie, 35 minut ćwiczeń wzmacniająco-kształtujących dolne partie mięśniowe i mięśnie brzucha, Kończymy rozciąganiem ćwiczonych partii.

 

BODY SHAPE –  Zajęcia fitness kształtująco-wzmacniające. 10 minut prostej rozgrzewki, potem ćwiczenia na górne partie mięśni (ramiona, klatka piersiowa, plecy, barki), następnie ćwiczymy dolne partie mięśniowe i mięśnie brzucha. Kończymy rozciąganiem ćwiczonych partii.

 

STEP + BRZUCH – 40 minut układu choreograficznego na stepie + 10 minut ćwiczeń na mięśnie brzucha. Trening poprawiający wydajność układu krążenia i pracę serca. Wyszczupla i wzmacnia dolne partie mięśniowe. Wspaniały dla ogólnej kondycji i koordynacji ciała. Zawiera ciekawą choreografię i świetnie spala zbędne kalorie.

 

FATBURNER + BRZUCH –  Zajęcia dla wszystkich dbających o jędrne i gibkie ciało. Po rozgrzewce za pomocą aerobikowych układów choreograficznych pracujemy nad mięśniami całego ciała intensywnie spalając tkankę tłuszczową. Ostatnie 10 minut poświęcamy na prace nad mięśniami brzucha. Trening ten zawiera około 40 minut łatwego układu choreograficznego

 

PILATES - Zajęcia z wykorzystaniem różnych technik wzmacniania głębokich partii mięśni, pomagające usunąć napięcia mięśniowe, przykurczę i jednocześnie niezawodne w utrzymaniu właściwej postawy ciała. Utrzymujemy harmonię między zewnętrznymi a wewnętrznymi mięśniami wykorzystując zestaw ćwiczeń izometrycznych stanowiących bazę programów Pilates, oraz ćwiczenia rozciągające (STRETCHING). Trening bez choreografii, przeznaczony jest dla wszystkich grup wiekowych, niezależnie od sprawności fizycznej. Ćwiczenia te poprawiają siłę, elastyczność i wytrzymałość mięśni oraz modelują ciało. Stosowane również jako profilaktyka schorzeń kręgosłupa. Efektem regularnego uczestniczenia w tym treningu jest poprawa elastyczności mięśni, likwidacja napięć mięśniowych, rozładowanie stresu, wzmocnienie mięśni brzucha i mięśni posturalnych.

 

Oferowane przez Fitnesso zajęcia są najbardziej lubianymi i cieszącymi się największym uznaniem wśród klientek,  spośród wszystkich rodzajów grupowych zajęć fitness.

Obecnie Panie posiadające karnet MultiSolar, mogą korzystać z Fitnesso -  taniej 20%


Do pozostały rodzajów zajeć należą jeszcze między innymi:

 

Aeroboks

Zajęcia fitness aerokickboxing czy aeroboxing? Generalnie to jedno i to samo. Nazwa Aerokickboxing wydaje się właściwsza, jednak aeroboxing (czy też aeroboks lub aero - boks) jest krótsza i wygodniejsza do stosowania. Zresztą w rozmowach często skraca się nazwę do wygodnego słowa Aero. Prawidłowa nazwa aerokickboxing związana jest z intensywną pracą nóg w czasie ćwiczeń, wzorowaną na kickboxingu. Aeroboxing sugerowałby ograniczenie ćwiczeń do technik bokserskich. Z drugiej strony w ćwiczeniach stosowane są też techniki zapożyczone z boksu tajskiego. Są to różnorodne uderzenia łokciami. Techniki te są stosowane również w kickboxingu. Natomiast przedrostek Aero nie zostawia złudzeń. Są to ćwiczenia aerobowe, czyli związane z intensywnym pobieraniem tlenu przez organizm. I na wzór aerobiku wykonywane przy muzyce.

   

Zumba

Zumba to inspirowane Ameryką Południową zajęcia fitness taneczno-ruchowe. Połączenie tańca, aerobiku oraz latynoamerykańskiej i międzynarodowej muzyki sprawiło że powstał dynamiczny program fitness. Zumba jest przeznaczona dla każdego, zarówno dla kobiet i mężczyzn. Jest nowatorską formą treningu

 

Joga

Joga znaczy łączyć, integrować, scalać. 
Jest to starożytny, pochodzący z Indii, praktyczny system samopoznania. Pozycje jogi może ćwiczyć każdy, zaczyna się od prostych, wstępnie otwierających ciało dążąc stopniowo do bardziej złożonych.

   

Belly dance

Zajęcia fitness Belly dance to rodzaj tańca orientalnego powszechnie znany pod nazwa taniec brzucha. Pochodzi z terenów Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Nauka tego tańca oferowana jest w niektórych klubach fitness.

 

Sexy dance

Sexy Dance to odmiana fitness stanowiąca połączenie aerobiku, tańca oraz klasycznych ćwiczeń kondycyjno - wytrzymałościowych. Forma ruchu wzorowana jest na sposobie poruszania się charakterystycznym dla tancerek z klubów go - go. Przeciągania, kocie ruchy, kołysanie biodrami i obroty to stałe fragmenty układu choreograficznego, który jest główną częścią zajęć.

 

Pole dance

Pole dance to połączenie akrobatyki i tańca, w którym główną rolę odgrywa pionowa rura, umożliwiająca wykonywanie skomplikowanych figur i układów (podobnych do erotycznych tańców z klubów go-go).

 

Fit to pole

Ćwiczenia wzmacniająco - rozciągające z użyciem rury do tańca. Fit to pole to intensywny trening z wykorzystaniem pionowej rury. Zaczyna się rozgrzewką, przygotowującą do różnorodnych ćwiczeń siłowych i wytrzymałościowych, których celem jest wzmocnienie mięśni całego ciała. Wzmacnia i znacznie rozbudowuje gorset mięśniowy. Pozwala oswoić się z rurą. Świetnie przygotowuje ciało do tańca na rurze znanego z klubów go - go.

Indoor cycling

Forma fitness, uprawiana w polskich klubach głównie i prawie wyłącznie w okresie zimowym. Są to bardzo intensywne i trudne kondycyjne treningi z wykorzystaniem rowerów stacjonarnych.