12345

Kosmetyki do opalania

W OFERCIE POSIADAMY PROFESJONALNE KOSMETYKI DO OPALANIA NAJBARDZIEJ ZNANEJ NA ŚWIECIE FIRMY - AUSTRALIAN GOLD

 


                             

 

W  salonach MultiSolar Fitness Club i MultiSolar Lady Fitness posiadamy w ciągłej sprzedaży profesjonalne kosmetyki do opalania w promocyjnych cena głównie firmy AustralianGold. Powodują one wzrost skuteczności opalanizny, dłużej ją utrzymuje oraz zapobiegają chorobom i starzeniu się skóry. Promujemy w ten sposób używanie specjalistycznych kosmetyków do opalania w solarium.

W europie zachodniej i USA, 95% ludzi korzystających z solarium nie wyobraża sobie seansu w solariom bez użycia specjalistycznego kosmetyku, tak jak coraz miej ludzi wychodzi na plażę bez odpowiednio dobranego kosmetyku do opalania na słońcu.

Obsługa salonów MultiSolar Fitness Club i MultiSolar Ledy Fitness jest kompetentna i dobrze przeszkolona w zakresie doboru odpowiedniego kosmetyku do Państwa rodzaju skóry i pomoże w odpowiednim wyborze.

MultiSolar Fitness Club i MultiSolar Lady Fitness oferuje największą gamę kosmetyków do opalania w Policach i Szczecinie.

W stałej ofercie znajdują się kosmetyki najlepszej i najwiekszej na świecie amerykańskiej firmy Australian Gold w promocyjny cenach, a także produkty: Onyx, Art of Sun, Cariben, Soleo, 7sun


Zachęcamy do ochrony swojej skóry i nie opalania się bez specjalistycznego kosmetyku do solarium