Ergoline 1600

12 - Ergoline 1600 Prestige MultiSolar Fitness Klub Solarium Siłownia Szczecin Police

 

Ergoline 1600 Prestige to pierwsze takiej klasy solarium zakupione w mieście Szczecin i Police. Jest to najwyższy model, który wyznacza nowe standardy opalania. Hybrid Performance Technology oraz Beauty LED Light gwarantują oszałamiające rezultaty. Lampy Hybryda LED opalają od razu na bęzowo, a Multi Relax zapewnia jedyny w swoim rodzaju komfort opalania. Według naszych klientek i klientów z miasta Police i Szczecin jest to najlepsze solarium w jakim kiedykolwiek się opalali.

 

Oszłamiający design


Oszałamiający design nowego Ergoline Prestige 1600 sprawia, że nie możesz oderwać od niego wzroku. Led Light Show i dynamiczne zmiany kolorów dopasują się do każdego wnętrza. Czerwone podświetlenie panelu sterowania podkreśla nowe funkcje, a jasno oświetlony tunel zachęca do opalania.
 
Seria Prestige


Seria Prestige to połączenie najnowszej technologii UV, komfortu, funkcjonalności i klasycznego wzornictwa. Topowy model 1600 wyznacza nowe standardy opalania – ulepszona Hybrid Performance Technology oraz Beauty LED Light sprawią, że rezultaty będą oszałamiające. Unikalna kombinacja promieni UV i światła czerwonego zapewnia atrakcyjną i długotrwałą opaleniznę, a jednocześnie pielęgnuje skórę i dba o jej dobrą kondycję.
 
Personal Sunstyle


Kolejną nowością jest Personal Sunstyle – każdy klient może indywidualnie skonfigurować swoje ustawienia opalania i powrócić do nich z pomocą jednego przycisku. Wszystkie te funkcje sprawiają, że opalanie naprawdę jest proste i przede wszystkim przyjemne!
 
Hybrid performance (możliwość konfiguracji)


Udoskonalona technologia hybrid performance zapewnia optymalne rezultaty opalania dzięki dodatkowej pielęgnacji skóry za pomocą pielęgnujących diód LED i lamp hybrydowych. Nowo opracowany, wydajny system Beauty Light LED intensyfikuje opaleniznę i pielęgnuje skórę za pomocą specjalnego czerwonego światła. Skomputeryzowane reflektory zapewniają optymalny rozkład widma światła.

 

Ultra Performance Plus


Ultra Performance Plus to połączenie zoptymalizowanego reflektora szklanego, specjalnie powlekanego filtra szklanego z dodatkowymi lampami spaghetti UVB oznacza nowy wymiar skuteczności w zakresie opalaczy twarzy. Zoptymalizowany system opalaczy twarzy zapewnia przy niższej mocy pobieranej większą wydajność promieniowania UV, oszczędzając w ten sposób prąd.

 

Eco Tech


Dynamicznie regulawane, elektroniczne stateczniki, wydajne podświetlenia LED oraz inteligentny system wentylacji gwarantują wysoką efektywność energetyczną. Z Eco Tech możesz w łatwy sposób ustawić swoje własne opcje oszczędzania energii. Od zmniejszenia wydajności UV poprzez zmniejszenie intensywności podświetleń do wyłącznia climatronic. Sam decydujesz jak dużo energii chcesz zaoszczędzić.

 

Led Light Show


LED light show wyróżnia łóżka Ergolie spośród wszystkich innych. Podświetlenia wykonane z ponad 1400 wysokowydajnych i trwałych diód LED, gwarantują wspaniałe show i imponujący pokaz 200 kolorów w wielu różnych animacjach. Oprócz 8 różnych programów istnieje możliwość zaprogramowania własnej animacji zgodnie z Twoimi ulubionymi kolorami. Możliwości sią niemal nieograniczone.

 

3D Sound


Zupełnie nowy wymiar muzyki w solarium. Dwa głośniki i subwoofer gwarantują doskonały, mocny i przestrzenny dźwięk. Funkcja „AutoVolume” automatycznie dostosuje poziom głośności do natężenia hałasu otoczenia. Teraz istnieje również możliwość podłączenia własnego odtwarzacza mp3 lub smartfona, ewentualnie wykorzystania karty SD w łózku jako źródła muzyki.

 

Control Center


Kolejna nowość Ergoline. Zewnętrzny panel sterowania umieszczony na kopule solarium sprawia, że obsługa jest łatwa jak nigdy dotąd. Nawigacja jest bardzo prosta dzięki dużym i czytelnym ikonom. Szczególnie dla początkujących miłośników opalania Control Center zapewnia wygodę w wykonaniu wszystkich ustawień przed rozpoczęciem seansu opalania, nawet w obecności pracownika salonu. Control Center oferuje również wygodę dla pracowników salonu i właściciela. Duży wyświetlacz i intuicyjna nawigacja zapewniają szybkie i łatwe wprowadzenie ustawień serwisowych.

 

NFC Connect


NFC Connect pozwala użytkownikom na zapisanie i przechowywanie wszystkich osobistych ustawień łóżka na karcie klienta. Idealne rozwiązanie do obsługi klientów VIP i sposób na budowanie ich lojalności. Wystarczy przyłożyć kartę do portu NFC umieszczonego na kopule urządzenia, a automatycznie zostaną wczytane wszystkie osobiste ustawienia. NFC ułatwia również obsługę pracownikom i właścicielowi salonu. Wszystkie dane łatwo można zapisać i przenieść do innych łóżek z funkcją NFC

 

Smart Control


Nowy szklany panel Smart Control z dużym wyświetlaczem i sterowaniem dotykowym sprawia, że obsługa i regulacja wszystkich funkcji urządzenia jest jeszcze łatwiejsza. Dodatkowo Professional Set Up Manager umożliwia konfigurację i personalizację wszystkich ustawień z poziomu panela Smart Control.

 

Set-up Manager


Professional Set-up Manager to proste, przyjazne i intuicyjne wprowadzanie wszelkich ustawień łóżka, zgodnie z potrzebami twojego salonu. Można zapisać ustawienia domyślne dla różnych funkcji jak LED Light Show, temperatura w tunelu, siła wentylacji czy głośność muzyki. Zaprogramowane ustawienia można zapisać poprzez NFC Connect na karcie zbliżeniowej i przenieść do innych łóżek w salonie. Zarządzenie urządzeniami w salonie nigdy nie było tak proste i przyjemne.

 

Voice Guide


Voice Guide ciepłym i miłym głosem objaśnia każdą funkcję solarium. W ten sposób klienci są informowani o wykonywanej właśnie czynności związanej z obsługą urządzenia. Wciskając przycisk „Info” można ponadto odsłuchiwać informacje na temat opalania. Voice Guide oznacza też wymierne korzyści dla właściciela studia. Dzięki niemu personel może uzyskać dostęp do funkcji serwisowych oraz do komunikatów o usterkach solarium. Voice Guide w dowolnym momencie można wyłączyć.

 

Aroma Fresh


Funkcja Aroma zapewnia przyjemność podczas opalania rozbudzając wszystkie zmysły. Użytkownik może cieszyć się aromatyzowanym powietrzem, zarówno w tunelu opalania jak i w całej kabinie. To zapewnia najwyższy poziom relaksu i komfortu. Aroma dodatkowo neutralizuje typowy zapach po opalaniu.

 

Climatronic


Funkcja Aroma zapewnia przyjemność podczas opalania rozbudzając wszystkie zmysły. Użytkownik może cieszyć się aromatyzowanym powietrzem, zarówno w tunelu opalania jak i w całej kabinie. To zapewnia najwyższy poziom relaksu i komfortu. Aroma dodatkowo neutralizuje typowy zapach po opalaniu.

 

Multi Relax


Multi Relax zapewnia jedyny w swoim rodzaju komfort opalania. Ergonomiczna leżanka ze zintegrowanym podgłówkiem, podłokietnikami i podpórkami pod stopy, zapewniając wygodę oraz jednolitą i równomierną opaleniznę.

 

MP3 AUX


Daje użytkownikowi możliwość podłączenia własnego odtwarzacza mp3 lub smartfona i delektowania się swoją ulubioną muzyką.

 

 

Chcąc zarezerwować Solarium Ergoline 1600 Prestige, wejdź poniżej na  ROWECKIEGO SOLARIUM. Po Zalogowaniu lub Zarejestrowaniu możesz wybrać dzień, godzinę, ilość minut. Podczas rezerwacji możesz płacić: Karnetem, Blikiem, Przelewem, Kartą...

 

  ROWECKIEGO SOLOLARIUM 

 

Chcąc kupić Karnet na Solarium wejdź wyżej w KARNET KUP TERAZ lub kliknij w Cennik. Karnet możesz odebrać w recepcji klubu, bez czekania i zbędnych formalności. Jeśli posiadasz naszą kartę klubowicza, karnet automatycznie zostanie załadowany na Twoją kartę MultiSolar. Podczas zakupu możesz płacić: Kartą, Blikiem, Przelewem...

 

 KARNET KUP TERAZ