FAQ

INFORMACJE OGÓLNE

MultiSolar, to coś więcej niż fitness kluby, salony solarium, gabinety odchudzające, czy studia smukłej sylwetki. MultiSolar to wszystkie te usługi razem w jednym miejscu. Kluby wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt klasy premium takich producentów jak: TechnoGym, Life fitness, Ergoline, MegaSun, Body Shape, Hes Sport, Vacu Activ. Kluby czynne są przez siedem dni w tygodniu od prawie 20 lat swojego istnienia. MultiSolar, to również świetna atmosfera, pomocni pracownicy oraz miejsce, w którym osiąga się cele treningowe znacznie łatwiej i szybciej i gdziekolwiek indziej.

MultiSolar Fitness Club mieści się przy ul. Roweckiego 2 w samy centruM Polic. Jest to miejsce z dużymi tradycjami, które istniej już od ponad 20 lat. Mieści się tu dwupoziomowa siłownia wyposażona w sprzęt klubowy amerykańskiej marki premium Life Fitness, oraz polskiego producenta firmy HES Sport. Sala kardio wyposażona jest w najwyższej klasy klubowe: Bieżnie, Crossy, Orbitreki, Eliptyki, Rowery poziome i pionowe wszystko firmy Life Fitness z dotykowym LCD i TV. Pozostała część siłowni wyposażona jest w maszyny ze stosem na wszystkie partie ciała, sztangi olimpijskie, hantle od 2 do 50 kg, ławki, drabinki itp. Oprócz Siłowni, jest tu także, największy w Policach salon solarium z 6 kabinami do opalania. Można tu skorzystać z topowych modeli firm Ergoline i MegaSun. MultiSolar, jako pierwszy i jak dotąd jedyny salon w Policach i Szczecinie, został wyposażony w nowiutkie solarium Ergoline Prestige 1600 LED za ponad ćwierć miliona złotych. Zarówno panie jak i panowie, mogą tu również skorzystać ze Studia Smukłej Sylwetki. Oferuje ono urządzenia typu: Vacu Activ, Roller i Vibra, które w błyskawiczny wręcz sposób zmniejszją obwód ciała i usuwają celluit i zbędne kilogramy. Po treningu, czy zabiegach odchudzających, można zrelaksować się w Saunie, która w przypadku zakupu Karnetu Open jest całkiem - GRATIS.

Pierwszy i jedyny w Policach fitness klub wyłącznie dla kobiet. Mieści się na ulicy Bankowej 16e w Policach. Oferuje: Solaria, Siłownię i StudioGym - Studio Smukłej Sylwetki. Powstała tu kameralna siłownia wyposażona w całości w sprzęt prestiżowej włoskiej firmy TechnoGym. Do dyspozycji klubowiczek są bieżnie, rowery poziomy i pionowy, steper i wielofunkcyjny atlas. Jest tu także największe w Policach i Szczecinie centrum odchudzania i walki z cellulitem - Studio Smukłej Sylwetki. Wyposażone jest ono w najnowsze urządzenia Vacu Activ IR z bieżniami i rowerem leżącym w podciśnieniu i podczerwieni, które oprócz swych spektakularnych zalet, nie odciążają stawów. Są także urządzenia do masażu i rolowania zbędnych kilogramów oraz do wibrotreningu, które także są wyposażone dodatkowo w promienniki podczerwieni infra-red. W salonie są także 4 kabiny z solarium firmy Ergoline, z których mogą korzystać kobiety i mężczyźni.

StudioGYM - Studio Smukłej Sylwetki to najlepszy i najszybszy sposób na smukłą sylwetkę i walkę z cellulitem oraz zbędnymi kilogramami. To miejsce, w którym utrata 20 cm w obwodzie, czy 12 kg wagi jest do osiągnięcia w bardzo krótkim czasie. Zapraszamy do skorzystania z najlepszych urządzeń do modelowania sylwetki, jakie są obecnie dostępne zarówno w Polsce jak i na świecie.

 

UWAGA !!! Teraz z karnetu na STUDIOGYM, możesz korzystać z naszych obydwóch lokalizacji: Bankowa i Roweckiego. Zrobisz rezerwację i kupisz Karnet bez wychodzenia z domu, bez dzwonienia, bez marnowania czasu w recepcji. Teraz wszystko możesz zrobić online :)

 

Chcąc zarezerwować StudioGym - Vacu bieżnie, Vacu rower, Roller lub Vibrę, wejdź poniżej na lokalizację BANKOWA STUDIOGY lub ROWECKIEGO STUDIOGYM. Możesz wybrać dzień, godzinę i płacić: Karnetem, Blikiem, Przelewem, Kartą...

↓ ↓ ↓

 

   BANKOWA STUDIOGYM   

 

   ROWECKIEGO STUDIOGYM   

 

 

Chcąc kupić Karnet na STUDIOGYM wejdź wyżej w KARNET KUP TERAZ lub kliknij w Cennik. Jeśli posiadasz naszą kartę klubowicza, karnet automatycznie zostanie załadowany na Twoją kartę MultiSolar. Podczas zakupu możesz płacić: Kartą, Blikiem, Przelewem...

↓ ↓ ↓

 

   KARNETY  KUP TERAZ   

 

STUDIOGYM STUDIO SMUKŁEJ SYLWETKI ODZCHDZAMY NAJSZYBCIEJ W POLICACH I SZCZECINIE
* * * * *

 

W klubach są do Twojej dyspozycji Trenerzy Personalni, którzy pomogą jeśli:

 

Zaczynasz swoją przygodę na siłowni i nie wiesz jak się do tego zabrać?
Twoje treningi stały się nudne i nie przynoszą zamierzonych efektów?
Szukasz nowych inspiracji lub chcesz sprawdzić swoją technikę?

 

Trener personalny pomoże określić Twój cel, ułoży plan treningowy, nauczy
poprawnie wykonywać ćwiczenia oraz zmotywuje Cię do działania.

 

Umów się już dziś z Trenerem Personam numery telefonów znajdziesz ponożej:

 

 

https://multisolar.eu/

oferta/trener/trener

 

PIERWSZE KROKI

1. Karnet możesz kupić w Recepcji Klubów:

 

Multisolar Fitness Club - Police, ul. Roweckiego 2 - tel. 91 31 20 888

Multisolar Lady Fitness - Police, ul. Bankowa 16e - tel. 91 42 444 42

 

2. Karnet można także kupić Online klikając poniżej:

 

 →       KARNET KUP TERAZ    

 

Wszystkie usługi opłacisz za pośrednictwem karty płatniczej lub gotówki w Recepcji klubów. W przypadku zakupu online możesz płacić za usługi: Kartą, Karnetem, Blikiem, Przelewem.

MultiSolar oferuje kilka rodzajów karnetów:

 

SOLARIUM - Karnety są na 6 miesięcy i są na okaziciela (może korzystać kilka osób)

 

SIŁOWNIA - Karnety są na 1, 3, 6, 9 i 12 miesięcy i są imienne (tylko dla jednej osoby)

 

STUDIOGYM - Karnety są na 1 miesiąc i są one imienne (tylko dla jednej osoby)

 

Wszystkie rodzaje karnetów, upoważniają do korzystania z obu klubów: Bankowa i Roweckiego w Policach.

 

Więcej o karnetach i możliwość kupna poniżej:

 

 

     KARNET KUP TERAZ   

 

MultiSolar współpracuje, że wszystkimi operatorami kart takimi jak: Benefi System - MultiSport, Medicover - OK System, Fit Profit itp. Klienci posiadający odpowiednie pakiety mogą korzystać z klubów MultiSolar.  

Podstawowe wyposażenie klubowicza to:

  1. Ręcznik do przykrycia sprzętu - koniecznie!
  2. Strój sportowy oraz obuwie, które zmieniasz po przyjściu do klubu.
  3. Nie zapomnij też o dobrym humorze i pozytywnym nastawieniu!
  4. Jeśli zapomnisz wody, jest ona dostepna w recepcji klubów.

W przypadku niewykorzystania rezerwacji, nie przysługuje zwrot środków. Opłata za rezerwację pobierana jest z karnetu lub płatna kartą, przelewem, blikiem itp i nie podlega zwrotowi. Prosimy więc, o przemyślane dokonywanie rezerwacji/zakupu.

Możesz wylegitymować się prawem jazdy, kartą pobytu, kartą polaka, legitymacją studencką, legitymacją szkolną, legitymacją służbową lub paszportem. Jeśli nie posiadasz żadnego z tych dokumentów, wstęp do klubu może być możliwy.

Każdy klient musi posiadać Kartę MultiSolar, żeby skorzystać z usług klubu. Karta jest wydawana bez opłaty. W przypadku zakupu karnetów, są one nabijane na kartę, więc jest ona konieczna, do skorzystanie z danej usługi. Służy ona także, jako zastaw za kluczyk do szatni/szafki i jest zwracana po oddaniu kluczyka. W przypadku braku Karty obsługa może odmówić skorzystania z usług klubu i zaproponować wykupienie duplikatu Karty, który jest odpłatny w wysokości 10 zł.

INFORMACJE O KLUBIE

 

 

MultiSolar Fitness Club

Pn.-Pt. 10:00-22:00, Sob. 10:00-20:00, Niedz.10:00-18:00 godz.

 

MultiSolar Lady Fitness 

Pn.-Pt. 09:00-21:00, Sob. 09:00-18:00, Niedz.09:00-16:00 godz.

 

 

 

MultiSolar Fitness Club

oferuje:

Siłownię, Salę cardio, StudioGym, Solarium Saunę

 

MultiSolar Lady Fitness

oferuje:

Siłownię tylko dla kobiet, Salę cardio, StudioGym, Solarium dostępne dla wszystkich

 

W klubach MultiSolar w zależności od lokalizacji i strefy, znajdziesz zarówno sprzęt cardio firmy TechnoGym i Life Fitness taki jak bieżnie, orbitreki, crossovery, rowery stacjonarne, czy sprzęt do treningu funkcjonalnego taki jak hantle, drabinki oraz wyposażenie strefy wolnych ciężarów, czyli ławeczki proste, skośne, suwnice, bramy, sztangi olimpijskie, hantle od 2 do 50 kg. Przyjdź do klubu, a obsługa oprowadzi Cię i opowie więcej o sprzęcie i samej przestrzeni.

W MultiSolar Fitness Club na ul. Roweckiego 2 dostępna jest Sauna przez 7 dni w tygodniu. Sauna jest ogólnie dostępna od poniedziałku do piątku od 16:00 do 21:00 godziny. W pozostałe dni i godziny możesz korzystać z Sauny na wyłączność. Z Sauny na wyłaczność, może jednorazowo kożystać od 1 do 6 osób w następujących godzinach:

 

Pon - Pt   10:00 - 15:00

Sobota     10:00 - 19:00

Niedziela  10:00 - 17:00

 

Po dokonaniu i opłaceniu rezerwacji, minimum godzinę przed seansem, otrzymujesz kluczyk do Sauny i jest ona wyłącznie do Twojej dyspozycji.

Chcąc zarezerwować na godzinę Saunę na wyłączność, wejdź poniżej na: SAUNA VIP NA WYŁĄCZNOŚĆ. Wybierz dzień i godzinę. Podczas rezerwacji możesz płacić: Blikiem, Przelewem, Kartą...


↓ ↓ ↓

 

  SAUNA VIP NA WYŁĄCZNOŚĆ   

 

 

Kluby wyposażone są w szatnie i prysznice. Kluczyk do szafki, należy odebrać w recepcji.

W każdym klubie jest recepcja, gdzie można kupić: napoje, kosmetyki i kremy do opalania, suplementy, odżywki, akcesoria i oczywiście usługi i karnety.

TRENING PERSONALNY

Trening Personalny, można wykupić bezpośrednio u trenera kontaktując się z nim telefonicznie. Lista naszych trenerów i ich numery, dostępne są na stronie:

 

https://multisolar.eu/

oferta/trener/trener

 

 

 

Tak, aby móc zrealizować trening personalny, musisz posiadać karnet umożliwiający korzystanie z klubu. Jeżeli nie posiadasz jeszcze karnetu, możesz zakupić go w Recepcji klubu lub Online klikając poniżej:

 

 

 →       KARNET KUP TERAZ  

 

W trakcie pierwszego spotkania trener przeprowadzi z Tobą wywiad dotyczący celu treningowego oraz oceni Twoje obecne możliwości sprawnościowe i zweryfikuje funkcjonalność. Powyższe czynności posłużą do przygotowania planu treningowego optymalnego dla Twojej obecnej kondycji i najlepiej odpowiadającego Twoim potrzebom, dlatego ważne jest, aby wykonać go jak najszybciej.