O klubach

MultiSolar Fitness Club

 

Najbardziej znany i lubiany klub fitness w Policach. Mieści się na rogu ulicy Wyszyńskiego i Roweckiego po byłej siłowni Pyton, przy końcowym autobusów Police - Szczecin. Oferuje: Solaria, Siłownię, Saunę i StudioGym - smukłej sylwetki. Powstała tu nowa dwupiętrowa siłownia z największą i najlepszą w Policach profesjonalną salą cardio. Bieżnie, crossy, rowery i stepery firmy Life Fitness 95e wyposażone w dotykowe LCD, oraz sala z nowym sprzętem siłowym wraz z kilkoma sztangami. Do dyspozycji klientów jest także Sauna fińska i StudioGym. Tylko tutaj każdy klient przy zakupie karnetu na Siłownię Open otrzymuje karnet Open na Saunę - Gratis !
Jest to także pierwszy Fitness Klub w Policach, z którego można korzystać przez siedem dni w tygodniu w godzinach: Pon-Pt 10:00 - 22:00, Sob. 10:00 - 20:00, Niedz. 10:00 - 18:00. Sauna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 do 21:00 oraz w inne dni i godziny za dodatkową opłatą.
 


MultiSolar Lady Fitness

 

Pierwszy i jedyny w Policach fitness klub wyłącznie dla kobiet. Mieści się na ulicy Bankowej 16e nad bankiem BNP Paribas. Oferuje: Solaria, Siłownię i StudioGym - Studio Smukłej Sylwetki. Powstała tu kameralna siłownia wyposażona w całości w sprzęt prestiżowej włoskiej firmy TechnoGym. Do dyspozycji klubowiczek są bieżnie, rowery poziomy i pionowy, steper i wielofunkcyjny atlas. Jest tu także największe w Policach i Szczecinie centrum odchudzania i walki z cellulitem - Studio Smukłej Sylwetki. Wyposażone jest ono w najnowsze urządzenia Vacu Activ IR z bieżniami i rowerem leżącym w podciśnieniu i podczerwieni, które oprócz swych spektakularnych zalet, nie odciążają stawów. Są także urządzenia do masażu i rolowania zbędnych kilogramów oraz do wibrotreningu, które także są wyposażone dodatkowo w promienniki podczerwieni infra-red. W salonie są także 4 kabiny z solarium firmy Ergoline, z których mogą korzystać kobiety i mężczyżni.