VIBRA ACTIV

Sudio GYM Vibra Activ Figura Smukła Sylwetka Szczecin Police

 

  Vibra Activ REZERWACJA 

 

lub telefonicznie pod numerem:

 91 31 20 888

 

Trening wibracyjny to nowy, szybki sposób na wymarzoną smukłą sylwetkę

 

 

Chcąc kupić Karnet na STUDIOGYM wejdź wyżej w KARNET KUP TERAZ lub kliknij w Cennik. Jeśli posiadasz naszą kartę klubowicza, karnet automatycznie zostanie załadowany na Twoją kartę MultiSolar. Podczas zakupu możesz płacić: Kartą, Blikiem, Przelewem...

 

 

  KARNET KUP TERAZ 

 

 

Trening wibracyjny to jedna z najciekawszych propozycji dla osób, które nie dysponują dużą ilością wolnego czasu, ale chciałyby zadbać o swoje ciało i zdrowie.

 

Czym różni się trening na platformach wibracyjnych od ćwiczeń na siłowni lub w sali fitness i na czym polega trening wibracyjny oraz dla kogo jest przeznaczony?

 

Podczas tego rodzaju treningu do ciała przekazywane są wibracje, które wywołują szereg mimowolnych skurczów włókien mięśniowych o częstotliwości od 30 do 45 razy na sekundę. W tym czasie organizm zostaje pobudzony do spalania tkanki tłuszczowej oraz wydzielania kolagenu i elastyny w skórze. Staje się ona gładsza i jędrniejsza, poprawie ulega także koordynacja ruchowa oraz stan ścięgien i stawów.

 

Jeden trening na platformach wibracyjnych trwa 20 minut. Bardzo ważne jest, aby ćwiczenia odbywały się regularnie, ponieważ najlepsze efekty można osiągnąć powtarzając je 2-3 razy w tygodniu. Taki trening szczególnie polecany jest osobom, które nie dysponują dużą ilością wolnego czasu lub nie mogą bądź nie chcą wykonywać tradycyjnych ćwiczeń siłowych. Co ważne, podczas treningu na platformach wibracyjnych Vibra Activ nie jest wydzielany pot, dzięki czemu treningi nie wymagają przebierania się i można ćwiczyć np. w ubraniu, w którym wybieramy się do pracy.


Jakie efekty daje trening wibracyjny?


Podczas ćwiczeń na platformach wibracyjnych zostają pobudzone do ruchu wszystkie partie mięśniowe. Dzięki temu, tkanka tłuszczowa w takich miejscach jak brzuch, uda, pośladki, czy ramiona, spalana jest znacznie szybciej, niż w przypadku treningów innego rodzaju. 10-minutowy trening wibracyjny, dzięki zaangażowaniu 100% włókien mięśniowych do ćwiczeń, może z powodzeniem zastąpić godzinę tradycyjnie wykonywanych ćwiczeń na siłowni. Tradycyjny trening angażuje zaledwie 40-55% mięśni. Oprócz pozytywnego wpływu na sylwetkę, trening wibracyjny wspomaga utrzymanie dobrego stanu zdrowia m.in.. poprawia krążenie krwi, przyspiesza metabolizm i usuwanie toksyn z organizmu, a także zmniejsza napięcie nerwowe i redukuje stres. Wychodzi na to, że użytkownicy platform wibracyjnych są nie tylko znacznie zdrowsi i szczuplejsi, ale także szczęśliwsi.

 

Jak ćwiczyć na Vibra Activ

 

Sudio GYM Vibra Activ pozycje Figura Smukła Sylwetka Szczecin Police

 

1. Pozycja stojąca przednia
Rozstaw nogi tak, aby stopy znajdowały się na brzegach platformy wibrującej. W tej pozycji najefektywniej spalana jest tkanka tłuszczowa z brzucha, bioder, pośladków i ud. Wzmocnione i ujędrnione zostają wszystkie mięśnie przednie i tylne ud, pośladków oraz mięśnie proste brzucha.

2. Pozycja stojąca boczna
Rozstaw nogi tak, aby stopy znajdowały się na brzegach platformy wibrującej. Odchyl ciało raz w prawo raz w lewo. Stopy ułóż pod kontem około 20 stopni, zgodnie z kierunkiem ruchu tułowia. W tej pozycji najefektywniej spalana jest tkanka tłuszczowa z bocznych partii brzucha, bioder, pośladków i ud. Wzmocnione i ujędrnione zostają wszystkie mięśnie przednie i tylne ud, pośladków oraz mięśnie skośne brzucha.

3. Pozycja stojąca przykucnięta (jazda konna)
Stojąc w rozkroku ugnij kolana, stopy skieruj lekko do wewnątrz. W tej pozycji najefektywniej spalana jest tkanka tłuszczowa z ud i łydek. Wzmocnione i ujędrnione zostają wszystkie mięśnie ud (proste, obszerne przyśrodkowe, dwugłowe) oraz mięśnie łydek (strzałkowe, piszczelowe i trójgłowe).

4. Pozycja przykucnięta lekka
Ukucnij w przysiadzie przed urządzeniem i połóż dłonie rozstawione na szerokość ramion przykładając je do platformy wibrującej. W tej pozycji najefektywniej zostaje spalana tkanka tłuszczowa z ramion, przedramienia, szyi oraz górnej części grzbietu. Wzmocnione i ujędrnione zostają mięśnie piersiowe, górne grzbietowe oraz mięśnie ramion i przedramienia.

5. Pozycja przykucnięta natarcie
Ukucnij przed urządzeniem w pozycji startowej z bloków. Dłonie połóż rozstawione na szerokość ramion i przenieś ciężar ciała do przodu. W tej pozycji najefektywniej zostaje spalana tkanka tłuszczowa z ramion i przedramienia, szyi oraz całego grzbietu. Wzmocnione i ujędrnione zostają mięśnie grzbietowe oraz przednie i tylne mięśnie ramion i przedramienia.

 

Zalety treningu na platformie wibracyjnej:

 

- Vibro trening stymuluje układ krążenia i układ limfatyczny

- Dotlenia i oczyszcza komórki

- Powoduje przyrost masy mięśniowej

- Kształtuje sylwetkę i zwiększa jędrność ciała

- Pomaga zwalczać cellulit

- Zwiększa rozciągliwość, elastyczność wiązadeł oraz ścięgien

- Przygotowuje ciało do treningu

- Ułatwia rozluźnienie mięśni po treningu

- Ułatwia pracę nad równowagą ciała oraz koordynacją ruchów

- Zwiększa gęstość kości przez co ułatwia walkę z osteoporozą

- Zmniejsza skutki artrozy i wszelkiego rodzaju bólu stawów

 

Vibra Activ to jedyna platforma wibracyjna z podczerwienią IR

 

Oddziaływanie podczerwieni skutkuje rozgrzaniem mięśni a także zwiększonym zapotrzebowaniem na energię. Energię uzyskiwaną z procesu spalania tkanki tłuszczowej. Dodatkowo usprawnia procesy
wydalania z organizmu produktów ubocznych co skutkuje poprawą wyglądu skóry oraz znacznie lepszym samopoczuciem. W StudioGYM - Salonie Smukłej Sylwetki znajduje się obecnie jedyne urządzenie Vibra Activ w mieście Police i Szczecin dlatego prosimy o wcześniejszą rezerwację:

 

Rezerwacja Vibra Activ

 

lub telefonicznie pod numerem:

91 31 20 888

 

Sudio GYM Studio Smukłej Sylwetki Figura Szczecin Police tabela podczerwień

 

Jednym z dodatkowych efektów ćwiczeń na urządzeniu Vibra Activ są nasze ruchy, które stają się bardziej płynne i skoordynowane, łatwiej utrzymujemy balans i równowagę. Dzięki temu stajemy się bardziej kobiece. Terapia Vibra Activ wyrabia w nas wiele zdrowych nawyków. Widoczne efekty ćwiczeń skutecznie odzwyczają nas od starych przyzwyczajeń, mobilizują i motywują do rozpoczęcia nowego, znacznie zdrowego trybu życia. Gdy to osiągniemy, poczujemy się znacznie lepiej, wzrośnie nasza pewność siebie i poczucie własnej wartości.

 

 KARNET KUP TERAZ 

 

STUDIOGYM STUDIO SMUKŁEJ SYLWETKI ODZCHDZAMY NAJLEPIEJ I NAJSZYBCIEJ W POLICACH I SZCZECINIE
* * * * *