Pytania klientów

1 - Pytania Solarium Szczecin Police

 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez klientów solarium w Szczecinie i Policach.

 

1. Czy macie lampy brązujące?


Wszystkie lampy w stosowane w naszym solarium posiadają właściwości brązujące. Jedne lampy opalają szybciej i bardziej na czerwono, a inne nieco wolniej, ale bez efektu czerwienienia, czyli od razu na brązowo. Takie lamy Hybrydowe podwujnie brązujące posiadamy w większości naszych solarium w salonach MultiSolar.
 

2. Czy lampy hybrydowe i kolorowe (Rainbow) dobrze opalają?


Lampy hybrydowe i lampy kolorowe do solarium, które jako pierwsi w Policach i Szczecinie zaczęliśmy stosować w naszych salonach MultiSolar, opalają bardzo dobrze. Zasada ich działania jest niemal identyczna jak w przypadku standardowych, klasycznych lamp do solarium. Wiele jednak zależy od wybranego modelu lamp kolorowych lub hybrydowych. Zasada jest taka, że im wyższy parametr promieniowania, tym lepsze efekty opalania. 


3. Jakie macie kosmetyki do opalania? Czy kosmetyki pomagają? Po co mam stosować balsam? Kiedy powinnam je nałożyć?


W naszych salonach solarium, jako jedni w mieście Police i Szczecin, stosujemy wyłącznie kosmetyki Australian Gold. W ofercie naszych salonów solarium znajdują się bronzery (natychmiastowe i opóźnione), które odpowiadają za stopniowe i równomierne przyciemnianie koloru skóry oraz tak zwane przyspieszacze. Dzięki przyspieszaczom opalenizna pojawia się znacznie szybciej. Oba kosmetyki stosuje się tuż przed samą sesją opalania. Nieco mniej popularne do opalania w solarium są balsamy po opalaniu. Oprócz właściwości kojących, przedłużają one trwałość opalenizny. Kosmetyki do opalania w solarium oprócz składników powodujących przyspieszenie lub natychmiastowy efekt opalania, posiadają również składniki pielęgnujące. Posiadamy kosmetyki, które ochronią tatuaże, silnie nawilżają i odżywiają skórę oraz posiadają składniki działające przeciwstarzeniowo. Nasz personel, jako nieliczny w Policach i Szczecinie, przeszedł profesjonalne szkolenie przeprowadzone przez firmę Australian Gold z zakresu właściwości i odpowiedniego doboru kosmetyków.


4. Dlaczego w solarium nie można korzystać z własnych kosmetyków kupionych w drogerii?


Istnieje kilka faktów potwierdzających, dlaczego nie można korzystać z kosmetyków drogeryjnych podczas opalania w solarium:

- kosmetyki drogeryjne nie są testowane w tak wymagających warunkach jak kosmetyki solaryjne,
- nie współpracują z materiałami, z których wykonane są łóżka opalające np. z płytami akrylowymi,
- pod wpływem wysokiej temperatury skóra może wytwarzać nieprzyjemny zapach,
- kosmetyki drogeryjne mogą spowalniać lub utrudniać opalanie się,
- często składy są o wiele uboższe niż w przypadku kosmetyków dedykowanym opalaniu w solarium.

 

5. Czy przed opalaniem w solarium muszę koniecznie zmyć makijaż?


Przed każdym opalaniem, na słońcu jak i w solarium należy zmyć makijaż. Warstwa tlenku tytanu, cynku lub magnezu tworzą szczelną barierę, która zatrzymuje promieniowanie UV. Stosowane się je w kosmetykach, które nakładamy na twarz - pudrach, podkładach i cieniach. Pozostawienie makijażu na twarzy może skutkować nierównomierną i nieestetyczną opalenizną. Dodatkowo może prowadzić do zatykania się porów. Aby tego uniknąć, należy wykonać dokładny demakijaż.

 

6. Czy mogę wyłączyć opalanie twarzy podczas seansu w urządzeniu?


W naszych każdym salonie MultiSolar posiadamy jedne z najnowocześniejszych solarium w Policach i Szczecinie. Każde nasze solarium posiada panel lamp niskociśnieniowych odpowiedzialnych za opalanie twarzy i dekoltu, który można wyłączyć przed rozpoczęciem opalania lub w trakcie jego trwania. Warto również używać specjalnych kremów przeznaczonych do opalania twarzy, które wspomagają opalanie i dodatkowo dbają o niestarzenie się skóry i jej doskonałą kondycję.

 

7. Czy widać efekty już po pierwszym razie opalania w solarium?


Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Szybkość pojawienia się opalenizny zależy m.in. od fototypu (więcej o fototypach skóry możesz przeczytać TUTAJ) oraz odpowiedniego przygotowania skóry. Efekt opalania można jednak przyspieszyć, stosując odpowiednie kremy i balsamy. Jeśli zastosujesz bronzer zawierający składniki odpowiedzialne za natychmiastową opaleniznę, wtedy od razu zauważysz efekt już po pierwszym razie.

 

8. Czy mogę posmarować całe ciało kremem przeznaczony do nóg?


Nie, ponieważ są to produkty dedykowane opalaniu tzw. “trudnych miejsc”, w tym nóg. Formuła balsamu łączy w sobie składniki intensywnie przyspieszające opalanie oraz bronzery natychmiastowe, gwarantując natychmiastowy efekt. Oprócz właściwości brązujących balsam taki posiada również wiele składników odżywczych, a także dzięki zastosowaniu ekstraktu z liści i kwiatów woskownicy zapewnia hamowanie i opóźnienie wzrostu zbędnych włosków, dlatego zalecany jest do nóg.

 

 

Jeśli chcesz skorzystać z pierwszego solarium w Policach i Szczecinie z kolorowymi i regenerującymi lampami - to teraz jest na to najlepszy moment. To bardzo proste! Wystarczy poniżej kupić karnet, który jest ważny aż sześć miesięcy i z którego może korzystać dowolna ilość osób. Wystarczy wejść w KUP TERAZ i się zalogować lub zarejestrować...

 

 

     KARNET KUP TERAZ 

 

by Maximus